Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах рятувальники ліквідували загоряння будинку в одному з дачних кооперативівObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах рятувальники ліквідували загоряння будинку в одному з дачних кооперативів18 березня о 15:41, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння дачного будинку в садовому товаристві «Озерний» в м. Суми. Про пожежу повідомив місцевий охоронець який побачив дим з – під покрівлі будинку. На місце події Було направлено чергові караули 1 – ї та 3 – ї Державних пожежно – рятувальних частин.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено дерев’яні сходи до споруди стіни та стелю на площі до 10 кв. м та речі домашнього вжитку, утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту будинку.

О 16:06 загоряння локалізували, а о 16:19 – витративши на гасіння близько 4 тон води, повністю ліквідували. Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 12 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: