Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині до чотирьох з половиною років засуджено чоловіка, який пограбував малолітньогоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині до чотирьох з половиною років засуджено чоловіка, який пограбував малолітньогоОхтирською місцевою прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 32-річного жителя Полтавської області, який пограбував малолітнього.

Подія сталась 2 серпня 2019 року в м. Охтирка. На спортивному майданчику діти грали у футбол. До них підійшов обвинувачений і сів поруч із малолітнім, який спостерігав за грою. Скориставшись тим, що хлопчик відволікся, чоловік витягнув із його рюкзака смартфон. Коли обвинувачений намагався покласти викрадений гаджет у карман, хлопчик це помітив і хотів його забрати. Однак чоловік запевнив, що він зараз зателефонує знайомому і відразу поверне смартфон. Натомість з місця події втік.

Як з’ясувалось, обвинувачений вже був засуджений, зокрема й за грабіж. Саме він разом зі спільником із застосуванням насильства у 2018 році в м. Суми відібрали телефон у випадкового перехожого. Тоді він отримав умовний термін покарання. Цього разу за вироком суду чоловіка визнано винним за ч. 2 ст. 186 (грабіж, вчинений повторно) КК України та засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: