Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині правоохоронці виявили місце накопичення великої партії сигаретObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині правоохоронці виявили місце накопичення великої партії сигаретСумський прикордонний загін у тісній взаємодії з іншими правоохоронними органами Сумщини вживає комплекс системних заходів, направлених на протидію незаконному переміщенню через державний кордон підакцизних товарів.

Учора, спільною міжвідомчою групою, до складу якої увійшли співробітники оперативно-розшукових підрозділів Сумського прикордонного загону та працівники Управління стратегічних розслідувань НП в Сумській області, викрито місце накопичення та продажі тютюнових виробів.

Оглядаючи територію міського ринку в м. Шостка, правоохоронці в одному з торгівельних приміщень знайшли майже 10 тисяч пачок сигарет іноземного виробництва різних найменувань без акцизних марок, які ймовірно незаконно були переміщені на територію України.

Наразі на власника торгівельного місця складений протокол про порушення податкового законодавства. Сума оцінки виявленої підакцизної продукції встановлюється.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: