Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за минулу добу три боєприпаси знешкоджено та ще два виявленоObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за минулу добу три боєприпаси знешкоджено та ще два виявлено12 березня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій було проведено роботи зі знешкодження трьох 120-мм мінометних мін часів Другої світової війни, які раніше було виявлено, в полі та лісовому масиві сіл Куземин та Олешня Охтирського району, на відстанях до 2 км та 1,5 км від житлових будинків.

Цього ж дня, об 11:46 до Служби порятунку «101», надійшла інформація про виявлення ручної гранати Ф-1, на відстані до 1 м від будівлі квиткового бюро Конотопської дирекції залізничних перевезень в м. Конотоп. Ще один випадок мав місце в Ямпільському районі. В полі на відстані до 2 км від житлових будинків м. Дружба, місцевим мешканцем було виявлено одну фугасну авіабомбу. На місцях небезпечних знахідок правоохоронцями виставлено охорону, надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Пам'ятайте! Вилучення та знешкодження даних предметів можуть здійснювати лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: