Главная страница » Новости » Город и регион » Прокуратура Сумщини наполягає на стягненні з підприємства 300 тис грн збитківObyavaBilsheSumy705x80

Прокуратура Сумщини наполягає на стягненні з підприємства 300 тис грн збитківОхтирською місцевою прокуратурою до Господарського суду направлено позов про стягнення з підприємства облспоживспілки «Охтирський цегельний завод» збитків, завданих державі внаслідок порушення вимог природоохоронного законодавства.

Державною екологічною інспекцією в Сумській області за результатом проведеної планової перевірки діяльності зазначеного заводу встановлено, що протягом року підприємство здійснювало викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без дозволу, що є порушенням вимог чинного законодавства. Відтак навколишньому природному середовищу спричинено шкоду на суму майже 300 тис. грн, яка підлягає відшкодуванню у повному обсязі.

Оскільки підприємство в добровільному порядку завдані збитки не сплатило, прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом. На даний час судове провадження у справі відкрито, триває судовий розгляд.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: