Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах вшанували пам’ять Великого Кобзаря – Тараса ШевченкаObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах вшанували пам’ять Великого Кобзаря – Тараса ШевченкаМіський голова Олександр Лисенко взяв участь у мітингу з нагоди 206-ї річниці від дня народження славетного поета та сина українського народу – Тараса Шевченка.

На заході також були присутні представники обласної ради, духовенства, військові та громадськість міста.

Очільник обласного центру Олександр Лисенко підкреслив значущість Шевченкової постаті у формації нашої країни. Посадовець зауважив, що Тарас Шевченко був справжнім патріотом, взірцем національної свідомості та супутником вільної держави.

«Ми не повинні забувати про наших пророків та нашу історію, потрібно думати про Україну не тільки на державні свята, а кожного дня, кожної хвилини. Так і Тарас Шевченко має жити у серці та душі кожного українця. Він був поетом національного пробудження, своїми словами від дав вічну настанову народові, – ніколи не опускати руки та боротись за власну правду і державу. У своїх творах Великий Кобзар нагадує нам для чого ми існуємо і для чого живемо. Тож пам’ятаймо цю людину, згадуючи його з повагою та вдячністю», – наголосив керманич міста.

Присутні також згадували одного із найвідоміших українців не тільки як багатогранну талановиту особистість, а й насправді духовно багату індивідуальність та символ нескореності перед ворогами.

«Шевченкові слова живуть і лунають крізь роки в серцях кожного українця. Його творчість живе у віках і відгукується у душах нових поколінь знову і знову. Якщо ми хочемо мати власну незалежну українську державу, то повинні її будувати на принципах власної сім’ї, адже лише з повагою один до одного ми досягнемо своєї мети. Шановні браття і сестри, пом’янімо українського сина, нехай Господь упокоїть його душу», – зазначив священик Свято-Воскресенського собору отець Павло Сушинський.

Учасники мітингу поклали квіти до підніжжя пам’ятника Кобзарю та виконали державний гімн.

Добавить в: