Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині відбирають проекти, що будуть реалізовані коштами ДФРР у 2020 роціObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині відбирають проекти, що будуть реалізовані коштами ДФРР у 2020 роціПід час засідання регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2020 році, заступник голови облдержадміністрації Іван Боршош зазначив, що Сумщині в цьому році доведений показник коштів ДФРР в сумі 244 мільйоні 291,704 тис грн

«На минулому тижні ми підтримали 16 перехідних проектів на суму 119 млн 653 730 грн. Після цього засідання члени комісії будуть оцінювати нові проекти на онлайн-платформі ДФРР», – говорив Іван Боршош.

Як повідомив директор Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олександр Сітак, проекти подавали громади за трьома напрямками: перший – енергозбереження в закладах освіти та охорони здоров’я, другий – розвиток спортивної інфраструктури і третій – інші проекти.

«Наразі громади подали на розгляд комісії 67 проектів на суму понад 600 мільйонів гривень, – розповів він. – Члени комісії мають кілька днів на те, щоб оцінити ці проекти і на наступному тижні ми їх направимо для оцінки вже на Міжвідомчій комісії в Мінрегіоні».

Добавить в: