Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за втручання прокуратури орендар платитиме територіальній громаді значно більшу орендну платуObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за втручання прокуратури орендар платитиме територіальній громаді значно більшу орендну платуЛише після того, як Сумська місцева прокуратура звернулась до суду з позовними заявами, фермер погодився добровільно усунути порушення законодавства, а саме уклав із Хотінською селищною радою додаткові угоди, відповідно до яких розмір орендної плати земельних ділянок сільськогосподарського призначення площею 21 га та 38 га збільшено з 3% на 10 %. Відтак, за принципової позиції прокуратури фермер сплачуватиме територіальній громаді майже 214 тис. грн за рік.

«Оскільки фермер добровільно виконав зазначені вимоги, Господарський суд Сумської області закрив провадження у справах», – розповіла перший заступник керівника Сумської місцевої прокуратури Юлія Слабунова.

Раніше було встановлено, що у зв’язку із законодавчими змінами спірні земельні ділянки у 2018 році перейшли з державної у комунальну власність, однак орендарем умови договорів у відповідність до норм чинного законодавства не приводились. Таким чином, на захист державних інтересів стала прокуратура.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: