Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині за грубе порушення законодавства про працю судитимуть підприємця


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині за грубе порушення законодавства про працю судитимуть підприємцяОхтирською місцевою прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно 41-річного підприємця, який грубо порушив законодавство про працю.

У ході слідства встановлено, що підприємець належним чином не оформив трудові відносини з шести працівниками, один з яких неповнолітній, при цьому вони систематично працювали на виробництві, де виконували роботи, пов’язані з погрузкою та вигрузкою деревини та деревного вугілля, здійснювали контроль за процесом виготовлення, охороняли товарно-матеріальні цінності.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 2 ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю) КК України. За скоєне йому загрожує штраф від трьох тисяч до п’яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до п’яти років, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: