Главная страница » Новости » Город и регион » Громадянин РФ намагався підкупити сумських прикордонниківObyavaBilsheSumy705x80

Громадянин РФ намагався підкупити сумських прикордонників21 лютого в пункті пропуску «Бачівськ» охоронці кордону Сумського загону зафіксували чергову спробу втягування прикордонників у протиправну діяльність.

До пункту пропуску «Бачівськ» на в’їзд до України автомобілем марки «ВАЗ» російської реєстрації прибув громадянин РФ. Під час здійснення прикордонного контролю чоловік запропонував прикордоннику неправомірну винагороду в розмірі 5000 російських рублів за безперешкодне переміщення через кордон валютних коштів у сумі 6000 доларів США.

Наразі вартові кордону вжили всіх необхідних заходів для припинення виявленого правопорушення, а самого правопорушника передали працівникам поліції, які й займаються об’єктивним з’ясуванням усіх обставин вчинення ним кримінального правопорушення, відповідальність за яке передбачена ст. 369 Кримінального кодексу України.

Сумський прикордонний загін звертається до усіх громадян з проханням не пропонувати кошти посадовим особам Держприкордонслужби України за прийняття неправомірних рішень, а у разі вимагання хабара негайно повідомляти на телефон гарячої лінії служби «Довіра» за номером: 0 800 218 808 – багатоканальний номер (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України).

Слід відмітити, що вже цього року персонал Сумського загону припинив 6 спроб надання неправомірної винагороди подорожуючими під час перетинання державного кордону України в пунктах пропуску.

Також, в Сумському прикордонному загоні започатковано на постійній основі заохочення персоналу, який проявляє нульову толерантність до корупції – за відмову від пропонованої неправомірної вигоди військовослужбовці заохочуються грошової премією в розмірі, яка вдвічі більше від пропонованого хабаря.

Підготував Роман Ткач (Сумський прикордонний загін)

Добавить в: