Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння господарчої спорудиObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині вогнеборці ліквідували загоряння господарчої споруди19 лютого о 21:07, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про загоряння господарчої споруди по вул. Курдюмівська в с. Курдюмівка, Шосткинського району. Про пожежу повідомив власник, який побачив дим та полум’я через вікно. На місце події було направлено чергові караули 4 – ї Державної пожежно – рятувальної частини та 30 – го Державного пожежно – рятувального посту.

По прибуттю було встановлено, що вогнем охоплено, покрівлю та перекриття споруди на площі до 72 кв. м. та речі домашнього вжитку. Утворилась загроза подальшого поширення вогню на решту споруди та перекидання на сарай розташований поруч. Для безперебійної подачі води на гасіння пожежні автоцистерни довелось до заправляти від природної водойми, яка було розташована на відстані 500 м від осередку горіння.

О 22:15 загоряння локалізували, а о 22:50 – витративши на гасіння близько 10 тон води, повністю ліквідували.

Всього на гасіння було залучено 3 одиниці спеціальної техніки та 10 чоловік особового складу від Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: