Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині взято під варту підозрюваного в умисному вбивстві однієї особи та замаху на вбивство іншоїObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині взято під варту підозрюваного в умисному вбивстві однієї особи та замаху на вбивство іншоїЗа клопотанням Шосткинської місцевої прокуратури рішенням суду 19 лютого 2020 року 25-річному молодику обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права на заставу. Наразі, окрім умисного вбивства 27-річного громадянина Грузії, зібрано достатньо доказів причетності затриманого до замаху на вбивство 24-річного потерпілого. Відтак дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 115 КК (умисне вбивство) та ч. 2 ст. 15п.13 ч. 2 ст. 115 (закінчений замах на умисне вбивство, вчинене особою, яка раніше вчиняла умисне вбивство) КК України.

Мова йде про подію, що сталась 17 лютого 2020 року вночі в м. Шостка. Встановлено, що між двома компаніями відвідувачів кафе стався конфлікт через дівчат, які також відпочивали в закладі. Декілька чоловіків продовжили з’ясовувати стосунки вже на вулиці. Між ними зав’язалась бійка, під час якої у хід пішов ніж. Медики констатували смерть 27-річного чоловіка, а його 24-річного товариша, також з ножовими пораненнями, доставили у лікарню в тяжкому стані.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: