Главная страница » Новости » Город и регион » Науковці СНАУ отримали довгоочікувану Премію Президента УкраїниObyavaBilsheSumy705x80

Науковці СНАУ отримали довгоочікувану Премію Президента УкраїниЩе у грудні минулого року Указом Президента України №903/2019 “Про присудження премій Президента України для молодих вчених 2019 року” працівників Сумського національного університету було представлено до почесних нагород.

За розробку наукового проєкту «Концептуальні засади сталого розвитку соціально-економічних систем» Премією Президента України для молодих вчених були нагороджені:

Данько Юрій Іванович – доктор економічних наук, проректор з наукової роботи Сумського національного аграрного університету

Медвідь Вікторія Юріївна – доктор економічних наук, професор Сумського національного аграрного університету

Коблянська Інна Ігорівна – кандидат економічних наук, доцент Сумського національного аграрного університету.

13 лютого команда Сумського НАУ нарешті отримала заслужені відзнаки. Церемонія нагородження відбулася у Національній бібліотеці України імені В.І.Вернадського.

Ми щиро вітаємо колег з цією високою відзнакою та щиро бажаємо не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові наукові та життєві вершини та всім серцем прагнути до нових перемог!

Добавить в: