Главная страница » Новости » Город и регион » Бібліотекарі вчили сумчан Інтернет-безпеціObyavaBilsheSumy705x80

Бібліотекарі вчили сумчан Інтернет-безпеціУ День безпечного Інтернету, що відзначається 11 лютого, працівники міської централізованої бібліотечної системи провели низку заходів для дітей дорослих.

У бібліотеці-філії № 16 відбулись інформіни про правила користування безпечним інтернетом.

У бібліотеці-філії № 4 працювала школа онлайн-безпеки для дітей, де юні сумчани дізнались багато цікавого та корисного про мандрівки Інтернет-простором.

Тим часом бібліотека-філія № 1 просвіщала дорослих. Батьки юних комп’ютерщиків відвідали онлайн-тренінг «Старт – почни з себе!», де переглянули декілька відеоуроків з серії «Безпека дітей в Інтернеті», пройшли тестування та обговорили проблемні питання, пов’язані з безпекою дітей в Інтеренеті.

Працівники бібліотеки-філії № 6 провели день активного спілкування на тему «Інтернет – користь чи прихована небезпека».

У бібліотеці-філії № 5 відбувся урок для підлітків «Соло на клавіатурі», який провів активний і обізнаний користувач Інтернету Олександр Савченко.

Всі заходи мали на меті зменшити негативний вплив небажаної інформаційної продукції на дітей і молодь шляхом покращення їхньої обізнаності щодо безпечного Інтернету, забезпечити відповідальне використання онлайн-технологій і мобільних приладів.

Добавить в: