Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини застерігає громадян бути обережними під час покупок товару через ІнтернетObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини застерігає громадян бути обережними під час покупок товару через ІнтернетПрацівники Тростянецького відділення поліції розшукують шахрая, який під приводом продажу автомобіля виманив у 38-річної жінки дві з половиною тисяч гривень.

Сама потерпіла розповідає, що шукала нагоду придбати автомобіль, коли натрапила на відповідне оголошенні у Всесвітній мережі. Зацікавившись пропозицією, зателефонувала на номер, вказаний в оголошенні. Чоловік, який підняв слухавку, підтвердив, що й справді продає легковика, однак умовою продажу машини є переказ на його банківську картку авансу. Жінка на таку угоду пристала, і перерахувала 2500 гривень. Однак коли той попросив переказати ще 10 тисяч, вона зрозуміла, що спілкується з шахраєм.

«В поліції за даним фактом відкрили кримінальне провадження за ознаками ч. 1 ст. 190 Кримінального кодексу України «Шахрайство», - коментує ситуацію Дмитро Станішевський, начальник Тростянецького відділення поліції, - та проводять всі необхідні слідчі дії для встановлення особи афериста».

Працівники поліції знову попереджають громадян про можливі ризики під час купівлі-продажу товарів через мережу Інтернет. Розраховуйтесь за покупку під час отримання, попередньо перевіривши вміст посилки. Пам’ятайте, що чи не кожне друге оголошення на сайтах розміщується аферистами з метою заволодіння вашими коштами.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: