Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині відкрито Центр дистанційної роботи з обдарованою молоддюObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині відкрито Центр дистанційної роботи з обдарованою молоддюНа базі Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського відкрито Центр дистанційної роботи з обдарованою молоддю

Як повідомили в управлінні культури облдержадміністрації, Центр створено з метою виявлення талановитої молоді серед учнів мистецьких навчальних закладів області, які бажають отримати спеціальну мистецьку освіту у вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського.

Майбутнім абітурієнтам протягом навчального року систематично будуть надавати консультації з дисциплін, що винесені на вступні екзамени та творчі випробування.

Такі консультації працівники Центру будуть проводити щосуботи до 27 червня 2020 року. Усі консультації надаються безкоштовно. І перша зустріч учнів мистецьких навчальних закладів області, які бажають отримати спеціальну мистецьку освіту у вищому училищі мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського, та педагогів вже відбулася 1 лютого.

Добавить в: