Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині прокуратура наполягає на скасуванні договору на реконструкцію школи, укладеного за найвищою ціноюObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині прокуратура наполягає на скасуванні договору на реконструкцію школи, укладеного за найвищою ціноюСумською місцевою прокуратурою вживаються заходи представницького характеру, направлені на усунення порушень вимог Закону України «Про публічні закупівлі».

Зокрема, прокуратурою у січні поточного року до суду пред´явлено позов про визнання недійсними результатів публічної закупівлі та укладеного із суб’єктом підприємницької діяльності договору на загальну суму 10,2 млн грн. Мова йде про реконструкцію приміщень Нижньосироватської школи.

Підставою для звернення до суду послугували виявлені прокурором численні порушення під час проведення публічної закупівлі, зокрема те, що договір щодо реконструкції школи за бюджетні кошти укладено з підприємцем, який запропонував найвищу ціну, в порівнянні з іншими учасниками.

На даний час справа за позовам прокуратури перебуває у провадженні господарського суду Сумської області.

Прес-служба прокуратури області

Добавить в: