Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах створять робочу групу щодо зменшення подачі тепла в оселях сумчанObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах створять робочу групу щодо зменшення подачі тепла в оселях сумчанПід час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр Лисенко розпорядився створити робочу групу щодо зменшення подачі тепла, за заявами від споживачів.

Необхідність застосування таких заходів викликана зміною погодних умов. Очільник Сум наголосив, що такі дії не лише забезпечать комфортний температурний режим у будинках містян, а й заощадять кошти мешканців.

«Я сьогодні та вчора бачив будинки, у більшості з яких були відкриті вікна. Про що це свідчить? Незабаром температура буде +3, +4, відповідно буде сонячна погода. Люди скажуть: «Навіщо нам надавати такий теплоносій? У нас жарко!». Це не залежить від тарифу, це залежить від регулювальників – теплопостачальної та житлово-комунальної організацій. Разом із мешканцями треба взяти регулювання у свої руки. Починаємо прикручувати, щоб менше платити. Даю розпорядження: сьогодні створити робочу групу з цього питання», – додав очільник обласного центру.

Нагадаємо, самостійне втручання до системи теплопостачання – заборонене. Задля зменшення подачі тепла необхідно звернутися до обслуговуючої організації.

Добавить в: