Главная страница » Новости » Город и регион » 22 січня Сумщина разом з усією країною відзначатиме День СоборностіObyavaBilsheSumy705x80

22 січня Сумщина разом з усією країною відзначатиме День СоборностіПредставники влади та громадськості зберуться разом в обласному центрі, щоб вшанувати пам’ять всіх, хто боровся та віддав життя за Соборну Україну

З нагоди свята в області відбудеться низка заходів, які розпочинаються о 9:30 з покладання квітів до пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні (вул. Петропавлівська, сквер). Після цього відбудеться Панахида та покладання квітів до могил загиблих у зоні АТО/ООС (9:45, міське кладовище по вул. 20 років Перемоги). Об 11:00 пройде урочистий мітинг та покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.

Продовжаться заходи у Сумській обласній філармонії, де о 12:00 на жителів Сумщини чекають тематичний захід до Дня Соборності України «Соборна. Вільна. Неподільна».

Наступним етапом святкування о 14:00 стане відкриття фотодокументальної виставки «Українське військо: 1917-1921», виготовленої Українським інститутом національної пам’яті, що відбудеться у Сумській обласній універсальній науковій бібліотеці.

І завершенням урочистих заходів стане акція «Вогні Соборності єднають Україну!» (з викладенням карти України із свічок), що пройде о 17:00 у сквері Т. Шевченка.

Добавить в: