Главная страница » Новости » Город и регион » Прокуратура Сумщини довела протиправність встановленої перешкоди на земельній ділянці загального значенняObyavaBilsheSumy705x80

Прокуратура Сумщини довела протиправність встановленої перешкоди на земельній ділянці загального значенняЗаступником керівника Сумської місцевої прокуратури 02.06.2017 пред’явлено до Сумського районного суду позов в інтересах держави в особі Стецьківської сільської ради до громадянина Ч. про усунення перешкод шляхом демонтажу цегляного паркану. Рішенням Зарічного районного суду м. Суми від 03.09.2019 позов прокурора задоволено, зобов’язано відповідача усунути перешкоди в користуванні земельною ділянкою загального користування площею 0,0296 га, що розташована в с. Радьківка Стецьківської сільської ради Сумського району Сумської області між двома земельними ділянками шляхом знесення (демонтажу) цегляного паркану з чотирма стовпами та розсувними воротами з металопрофілю.

Не погодившись з прийнятим рішенням, відповідач оскаржив його в апеляційному порядку.

14.01.2020 відбулось засідання Сумського апеляційного суду, за результатами якого суд залишив рішення Зарічного районного суду м. Суми від 03.09.2019 без змін, а апеляційну скаргу Ч. – без задоволення.

Добавить в: