Главная страница » Новости » Город и регион » Поліція Сумщини розшукує шахраїв, що обманом заволоділи чужими гаджетамиObyavaBilsheSumy705x80

Поліція Сумщини розшукує шахраїв, що обманом заволоділи чужими гаджетамиПогодившись допомогти незнайомцям, двоє жителів Сумщини стали жертвами шахрайства. Поліції за обома фактами відкрила кримінальні провадження і веде пошуки аферистів.

Так, до чергової частини Сумського відділу поліції звернулась 20-річний сумчанин. Він розповів, що до нього підійшов невідомий та попросив мобільний нібито для термінового дзвінка. Заявник йому не відмовив, а той, отримавши у руки гаджет, кинувся геть.

З аналогічною заявою до поліції звернувся 33-річний житель Глухова. Він теж необачно повірив знайомому та позичив свій мобільний. І той також зник разом з телефоном.

За даними фактами у поліції відкрили кримінальні провадження за ч.1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України та ведуть пошуки зловмисників. Правоохоронці знову застерігають громадян бути обачними, і не довіряти незнайомиим чи малознайомим людям свої речі та цінності. Але якщо так склались обставини, і ви стали жертвою злочину - негайно телефонуйте до поліції на лінію «102». Чим скоріше правоохоронці розпочнуть пошуки зловмисників, тим більше шансів повернути свої втрачені речі та розкрити злочин.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: