Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині відновлено дорожні роботи, заморожені у 2002 році


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині відновлено дорожні роботи, заморожені у 2002 роціНаразі автомобільна дорога Н-22, що є під’їзною до цього КПП, проходить центральними вулицями міста і в його забудованій частині складає близько 2 км.

З метою розвантаження населеного пункту від транспортного потоку та забезпечення під'їзду до КПП в його обхід реконструкція існуючої дороги Н-22 була передбачена ще на початку 2000 років.

Ділянку протяжністю 2,5 км введено в експлуатацію у 2002 році. З того часу роботи зупинились на тривалий термін.

На сьогоднішній день підрядник зводить земляне полотно. Об'єм таких робіт чималий, адже проектна документація передбачає влаштування 8-метрового земляного насипу автодороги, для чого потрібно відсипати понад 28 тис. м3 ґрунту. Земляний насип автодороги вимагає ретельного ущільнення, яке запобігає просіданню ґрунту, підвищує його несучу здатність, зменшує фільтрацію води, підвищує стійкість укосів.

Для якісного влаштування земляного полотна на об’єкті реконструкції автодороги Н-22працює важка техніка: екскаватори, бульдозери, віброкатки, самоскиди.

Відповідно до планів, автомобілі, які перетинатимуть кордон України з Республікою Польща через міжнародний пункт пропуску "Устилуг-Зосін", вже цьогоріч будуть курсувати новою об’їзною дорогою, що значно зменшить транспортний потік містом і воно стане чистішим та безпечнішим для його жителів.

Добавить в: