Главная страница » Новости » Город и регион » У Сумах діючим ОСББ спростили шлях отримання інформаційних довідок


ObyavaBilsheSumy705x80

У Сумах діючим ОСББ спростили шлях отримання інформаційних довідокВідтепер для отримання інформаційних довідок для діючих ОСББ можна звертатись до департаменту забезпечення ресурсних платежів.

Про це йшлось під час робочої наради фахівців департаменту забезпечення ресурсних платежів із представниками Асоціації ОСББ «Сумщина».

Присутні обговорили проблему, яка полягала в тому, що довідки раніше видавали тільки при створенні ОСББ. Але з виникненням з різних причин необхідності проведення позачергових загальних зборів ініціативними групами власників, вони не могли у законний спосіб їх провести, адже не мали повної інформації про власників майна в будинку.

Тепер за результатами наради ініціативні групи вже діючих ОСББ для дотримання законності проведення позачергових загальних зборів можуть звертатися для отримання інформації про власників, які відсутні в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та його архівній складовій частині щодо об’єкта нерухомого майна, саме до департаменту ресурсних платежів.

Добавить в: