Завантаження ...

Губернатор Сумщини навідується до Буринщини (відео)

Чергове візитування губернатора Сумщини Юрія Чиря по районах – Буринщина. Голова облдержадміністрації приділив увагу сільськогосподарським виробничникам, соціальній сфері, проте, здебільшого, витратив свій час на спілкування з селянами – терпляче вислуховував негативні моменти, прохання і пропозиції.

Вам необходимо обноить Flash Player для просмотра этого видеороликаСкачать последнюю версию Flash Player

Тривалість відео - 3 хв. 34 сек. 
Розмір відео - 11,48 Mb 


 Чергове візитування губернатора Сумщини Юрія Чмиря по районах – Буринщина. Голова облдержадміністрації приділив увагу сільськогосподарським виробничникам, соціальній сфері, проте, здебільшого, витратив свій час на спілкування з селянами – терпляче вислуховував негативні моменти, прохання і пропозиції. Селяни, в свою чергу, після спілкування дали оцінку і губернаторові – кажуть, відчули в ньому головне - має бажання працювати і йти на допомогу людям. 

Перший візит в районі – на Буринський елеватор. З порогу запитання вже традиційні: економічний стан підприємства, чи платять зарплату людям, чи допомагають місцевим дитячим закладам? Директор в деталях доповідає по всіх питаннях і не обминає продемонструвати ще одну ефективну ділянку підприємства – цех по виготовленню альтернативного виду палива – пілетів з рослинних відходів. Розходяться вони на «ура» і приклад використання цього альтернативного палива тут же, недалеко – котельня навчально-виховного комплексу. Економія в опалювальний сезон, завдяки пілетам – добра третина. Приміщення школи великі, відтак – це суттєве заощадження. Директор не оминає прозвітувати про готовність до нового навчального року, продемонструвати навчальні кімнати, і похвалитися спортивним залом сільської школи. Губернатор оцінив умови і, навіть, дав майстер-клас по фізичній підготовці.
 Наступний візит – до фермерського господарства «Віталія». Його голова, демонструючи тік, каже: нажаль, в цьому році хизуватися нічим. Все через спеку, інакше були б зовсім інші показники. Проте, губернатор допитується, чи не обійшли людей з зерном на паї, чи вчасно ведуть розрахунки. З неправдою тут не проскочиш, губернатор, після керівництва, прямісінько до людей: що та як? Скарг особливих немає – тільки побажання. 

автор: Л. Мусіяченко
оператор: О. Клименко
Gorod.sumy.ua за матеріалами ТРК "Відікон"