Завантаження ...

Студенти СумДУ успішно виступили на Молодіжному Чемпіонаті України з самбо

З 22 по 24 січня Палац студентського спорту СумДУ приймав учасників Чемпіонату України з самбо серед юніорів, юніорок, юнаків та дівчат старшого віку. Цей турнір став відбірним етапом на чемпіонати Європи та світу.

У змаганнях взяли участь представники з усіх областей України. Серед спортсменів, які представляли Сумщину, - студенти СумДУ.

Переможним став виступ студентки Медичного інституту Наталії Чистякової. Вона здобула золоту медаль у ваговій категорії до 72 кг і тепер представлятиме Україну на міжнародних аренах. Ще один студент-медик Даниїл Карлов став бронзовим призером чемпіонату у ваговій категорії до 90 кг.