Сумські хокеїстки обіграли швейцарок

У Мінську - останній день чемпіонату Європи з індорхокею серед жіночих команд. Сьогодні - вирішальні матчі. Збірна України, повністю складена з вихованок сумського хокею, грала в втішною групі проти швейцарок.

У Мінську - останній день чемпіонату Європи з індорхокею серед жіночих команд.

Сьогодні - вирішальні матчі. Збірна України, повністю складена з вихованок сумського хокею, грала в втішною групі проти швейцарок. Наші вже зберегли місце в еліті еврохоккея на наступний чемпіонат, швейцарки вже вилетіли. Гра пройшла за переваги українок, які з 4-ї по 24-у хвилину забили 6 м'ячів: Ольга Гончаренко, Юлія Шевченко, Яна Ворушило, Оксана Пономаренко - 2, Катерина Самоходченко. У четвертому періоді швейцарці вдалося відіграти два голи, але не більше. У підсумку 6: 2, і наші займають на чемпіонаті п'яте місце. Як і два роки тому.