Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині поліцейський пес знайшов два кілограми марихуани


ObyavaBilsheSumy705x80

На Сумщині поліцейський пес знайшов два кілограми марихуаниМайже на 300 тисяч гривень наркотичної сировини виявили працівники Путивльського відділення поліції та Кінологічного центру ГУНП в області. Допоміг їм у пошуках Ульф – поліцейська вівчарка, що «спеціалізується» на пошуку наркотичних речовин.

Подія сталася в одному з сіл Путивльського району.

Працівники поліції отримали оперативну інформацію, що 33-річний місцевий чоловік може зберігати удома заборонені законом речовини.

Відтак, маючи санкцію суду, до зазначеного громадянина з обшуком прибули працівники Путивльського відділення поліції та Кінологічного центру ГУНП в області.

При огляді приміщення поліцейський пес Ульф, натренований молодшим інспектором-кінологом Владиславом Шкромадою на пошук та виявлення наркотичних речовин, «вказав» на велику спортивну сумку, що зберігалась у господарському приміщенні.

«Оглянувши вміст сумки, ми виявили подрібнену висушену сировину рослинного походження, за всіма ознаками схожу на особливо небезпечну наркотичну речовину канабіс, - коментує ситуацію Олександр Торчицький, керівник Путивльського відділення поліції. - Сам власник господи визнає, що це марихуана, і належить вона саме йому, оскільки він уживає її замість алкоголю, палячи як цигарки. Загальна вага «знахідки» складає близько 2 кілограмів».

Там же, поруч сумки, знайшовся і так званий «бульбулятор» - саморобний пристрій для вживання конопель шляхом куріння.

Наразі в рамках кримінального провадження, відкритого за ознаками ч.1 ст. 307 КК України (незаконне зберігання наркотичних засобів без мети збуту), вилучену сировину направили на експертне дослідження, а самого чоловіка слідчі перевіряють на предмет збуту наркотиків та джерела походження знайденої сировини.

В тому разі, якщо вину чоловіка буде доведено, йому загрожує покарання аж до 3-х років ув‘язнення.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: