Главная страница » Новости » Город и регион » «Улов» у рибному магазині коштуватиме жителю Сумщини кримінальної відповідальності


ObyavaBilsheSumy705x80

«Улов» у рибному магазині коштуватиме жителю Сумщини кримінальної відповідальностіПоки дружина купувала рибу, її чоловік «вловив» чужого гаманця, залишеного без нагляду. В поліції його дії кваліфікували як «крадіжка» і відкрили кримінальне провадження.

До Лебединського відділення поліції звернулася 63-річна місцева і повідомила про крадіжку гаманця. Вона припустила що викрасти його могли в магазині «Дари моря» , куди вона зайшла за покупками. Поліцейські передивились камери відео-нагляду встановлені в заклаладі. На відео побачили як заявниця , склавши продукти забула свій гаманець. Чим скористався один з відвідувачів, який одразу сховав його за футболку. Поліцейські встановили його особу. Це 54-річний сумчанин. До магазину чоловік прийшлов разом із дружиною та дитиною. Поки дружина купувала, він очікував її біля виходу. Побачивши залишений гаманець він замість того , аби віддати його тим же продавцям, в надії що повернеться власник , забирає його собі. Не віддав він гаманця і його власниці, яка повернулась в магазин вже за декілька хвилин.

Викрадене поліцейські вилучили і повернули заявниці . А ось зловмисник замість прибутків отримав збитки. Відносно нього правоохоронці відкрили кримінальне провадження . Покаранням за скоєне, враховуючи те, що чоловік не мав судимостей, може стати сплата штрафу від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: