Главная страница » Новости » Город и регион » Причину звільнення Віталія Матвійчука назвали в обласній прокуратурі (+відео)


ObyavaBilsheSumy705x80

Причину звільнення Віталія Матвійчука назвали в обласній прокуратурі (+відео)Як повідомив сайт Суспільного, прокурор Сумської області Віталій Матвійчук написав заяву на звільнення за власним бажанням. Причина – вихід на пенсію за вислугою років. Так сьогодні прокоментувала прес-секретарка прокурора Сумської області Наталія Науменко заяву, що з’явилася на сайті Генеральної прокуратури України минулої п’ятниці.

Нагадаємо, Генеральний прокурор України підписав наказ про звільнення з посади прокурора Сумської області Віталія Матвійчука 6 вересня. Тимчасово виконувати обов’язки прокурора області буде перший заступник Ігор Сидоренко.

Віталія Матвійчука призначили на посаду прокурора області у січні 2015 року. До цього протягом двох років обіймав посади різного ступеня в генеральній прокуратурі України. До того працював у Сумській прокуратурі, у 2006-2007-му роках очолював сумську місцеву прокуратуру.

Добавить в: