Завантаження ...

Стали відомі лауреати Премії імені Лесі Українки

67657564.jpg

Міністерство культури та інформаційної політики назвало імена лауреатів Премії імені Лесі Українки за 2022 рік. Перелік опублікований на сайті міністерства, повідомляє Цензор.НЕТ.

Премію Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки вручають за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва, які сприяють вихованню молодого покоління в дусі національної гідності, духовної єдності українського суспільства та здобули широке громадське визнання.

Лауреаткою у номінації "Літературні твори для дітей та юнацтва" стала письменниця Олеся Мамчич із книжкою "Як правильно ревіти?".

У номінації "Художнє оформлення книжок для дітей та юнацтва" нагороду отримала Оксана Садовенко за оригінальне художнє оформлення книжки "Ти і Малевич".

Режисерка Ірина Ципіна перемогла у номінації "Театральні вистави для дітей та юнацтва" за створення вистави "Пливе човен".

Лауреатів визначає Комітет із присудження премії, а МКІП подає узгоджені пропозиції до Кабміну. Розмір грошової частини премії за перемогу у кожній із номінацій - 20 000 гривень.