Завантаження ...

Британія передасть Україні додаткові РСЗВ

_uolles_gettyimages_1239260901_1300x820_1_650x410.jpg

Британія передасть Україні три додаткових реактивних системи залпового вогню і "значну" кількість ракет до них. Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на BBC, про це заявив міністр оборони Британії Бен Уоллес.

Він зазначив, що Лондон вже поставив три РСЗВ. Нова партія буде включати ще три системи.

Говорячи на міжнародній конференції з допомоги України в Копенгагені, глава британського Міноборони зазначив, що ця високоточна зброя вже допомагає Україні націлюватися на російські постачання боєприпасів і командні центри.

Він сказав, що Британія "дуже задоволена" тим, як Україна використовує ракетні установки, вже надані Заходом. За його словами, українські сили показали, що вони набагато краще розрізняють, які цілі вражати, щоб у них швидко не закінчилися боєприпаси. Уоллес зазначив, що це частина переходу України від використання старої зброї радянської епохи до сучасної зброї НАТО.

 

"Наша безперервна підтримка посилає дуже чітке повідомлення: Британія і міжнародна спільнота залишаються проти цієї незаконної війни і будуть стояти пліч-о-пліч, надаючи оборонну військову допомогу Україні, щоб допомогти їй захиститися від вторгнення Путіна", - сказав британський міністр.