Главная страница » Новости » Украина и мир » Танкова бригада отримала гуртожитки для контрактників

Танкова бригада отримала гуртожитки для контрактників1-ша окрема танкова бригада Збройних Сил України отримала нові гуртожитки для контрактників – у пункті постійної дислокації завершено будівництво двох таких будівель.

Про це пише Український мілітарний портал.

За інформацією, кожна з казарм поліпшеного планування розрахована на проживання 125 військовослужбовців.

На кожному з двох поверхів є кухні, кімнати для прання та відпочинку. Кімнати для проживання блочного типу – на дві з них окремий санвузол та душові.
Кухні оснащені варочними поверхнями, духовою шафою, системою вентилювання, безперебійним постачанням проточної та гарячої води та всім необхідним для кухні меблевим комплектом.

Кімнати відпочинку облаштовані зручними системами зберігання особистих речей та ліжком, з великими вікнами, через які в кімнати потрапляє природнє освітлення. Кімнати побуту обладнані пральними та сушильними машинами.

Довідка
Будівництво трьох казарм поліпшеного планування (гуртожитків) розпочалось у 2018-у році та за два роки було повністю завершено.

Загалом в Україні в 2018-у році стартувало будівництво 184-х гуртожитків поліпшеного планування для військовослужбовців контрактників та перші з них вже були заселені наприкінці минулого року.

Добавить в: