Главная страница » Новости » Украина и мир » Стартує відбір до Української збірної на Ігри Нескорених 2020, що відбудуться в ГаазіObyavaBilsheSumy705x80

Стартує відбір до Української збірної на Ігри Нескорених 2020, що відбудуться в ГаазіРеєстрація учасників відбору до збірної України триватиме до 20 липня на офіційному сайті Ігор Нескорених в Україні invictusgames.in.ua. Після реєстрації учасники відбору будуть запрошені на спортивні тестування у Львові, Одесі та Києві за вибором учасника

Цього року міжнародна Фундація Ігор Нескорених збільшила українську квоту до 20 учасників, що на 5 осіб більше, ніж минулого. Взяти участь у відборі можуть всі діючі військовослужбовці та ветерани сектору безпеки і оборони України, а також добровольці, які отримали поранення, були травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання своїх службових обов’язків в зоні бойових дій на території АТО/ООС, а також в ході миротворчих операції України з 1991 року.

Обрання збірної на Ігри Нескорених 2020 відбуватиметься за оновленими критеріями, переданими українському оргкомітету Фундацією Ігор Нескорених. Основну роль у відборі відіграватиме вплив Ігор Нескорених на психологічну та фізичну реабілітацію учасників, а також їхня мотивація та підтримка цінностей Ігор. Спортивні досягнення враховуватимуться, але матимуть найменшу вагу у прийнятті вирішального рішення.

Довідково: Мета проекту «Ігри Нескорених в Україні» – створювати нові можливості для поранених та травмованих українських ветеранів та військовослужбовців, підтримуючи їх на шляху до фізичного відновлення, психологічної реабілітації та соціальної інтеграції. Команда проекту сприяє розвитку та популяризації спорту як дієвої реабілітації серед поранених бійців, а також спонукає суспільство й державу створювати для цього необхідні умови.

Ігри Нескорених 2020 відбудуться у Гаазі (Нідерланди) 9-16 травня 2020 року. Україна долучилась до Ігор Нескорених в 2017 році, дебютувавши на змаганнях в Торонто.

Відбір та підготовку збірної України 2020 року здійснює Міністерство ветеранів України спільно з БФ «Повернись живим» та Центром стратегічних комунікацій «СтратКом Україна» за підтримки міжурядової робочої групи.

Слідкувати за перебігом відбору до збірної України можна на офіційних сторінках команди та в соціальних мережах:

Facebook – facebook.com/InvictusGamesTeamUkraine/
YouTube – youtube.com/channel/UCbutl1h6tYLbUMkUYdW5Elg

Добавить в: