Завантаження ...

Погляди - Уляна Безпалько

Уляна Безпалько
РБК-Україна
199
Як війна послабила позиції найбагатших людей в Україні
Влада зробила перший крок до запуску реєстру олігархів. Однак далеко не факт, що в кінцевому списку опиняться ті, кого до 24 лютого було прийнято вважати найбагатшими українцями.
Уляна Безпалько
РБК-Україна
216
Навіщо Путін хоче масово роздавати українцям громадянство РФ
Путін спростив видачу російського громадянства для всіх українців. За рахунок масової паспортизації він хоче досягти відразу кілька цілей. Про те, що задумали в Кремлі – в матеріалі РБК-Україна.
Уляна Безпалько
РБК-Україна
269
Чи є загроза нового нападу на Україну з боку Білорусі
Білоруси проводять черговий етап навчань поруч з нашими кордонами, а Лукашенко заявляє про можливість воювати за західні області України.
Уляна Безпалько
РБК-Україна
275
Як далеко може зайти російська армія в Україні
Чи існує ризик повторного нападу РФ на північ України, чи є реальною загроза захоплення Донбасу і як далеко Росія може зайти на півдні
Уляна Безпалько
РБК-Україна
304
Олег Жданов: Війна з Росією на місяці, але не на роки
В інтерв'ю РБК-Україна військовий експерт Олег Жданов оцінив, скільки може тривати війна та битва на Донбасі, які можуть бути плани Росії на наші південні регіони та чи є реальною загроза з Придністров'я та Білорусі.
Уляна Безпалько
РБК-Україна
281
Війна, мобілізація та ескалація. Чого чекати від Путіна на 9 травня
Західна преса та чиновники розмірковують про те, які "перемоги" Путін спробує "продати" росіянам на 9 травня, з огляду на те, що перемог насправді немає. Можливо, Кремль використає цю символічну дату заради нової хвилі пропаганди та ескалації війни.
Стань автором
Якщо ви хочете розмістити свій матеріал в рубрику «Погляд» на сайті gorod.sumy.ua, напишіть листа на адресу: gorod.sumy@gmail.com