Главная страница » Новости » Новости партнеров » Як обрати та де придбати комод в офіс

Як обрати та де придбати комод в офіс

Комоди давно завоювали популярність серед користувачів. Напевно зараз важко уявити собі квартиру, дім чи офіс де б не було таких меблів. Це і не дивно, адже в наш час виробники роблять комоди різних видів, у різних стилях і тому вони гармонічно поєднуються в будь-яких приміщеннях.

В інтернет-магазині «Економточка» ви зможете знайти комоди як для офісних приміщень, так і для домашніх потреб.

Основні переваги комодів

До основних плюсів комодів, в першу чергу, варто віднести їх практичність, оскільки дані меблі насправді дуже зручні та місткі. Крім того, місце зверху комода, можна використовувати для установки або розміщення якихось інших предметів. Це дозволить помітно заощадити місце.

Завдяки наявності в комоді різних за розмірами шухляд, в нього можна покласти все, що заманеться. Таким чином, навіть найдрібніші речі будуть завжди знайдені в потрібний час, а не будуть розкидані по шафках робочого столу. Тим паче, будь-який правильно підібраний комод, безумовно, прикрасить приміщення, де він встановлений, зробить його оригінальним і неповторним.

Варто зазначити, що вартість комодів не так й велика, в порівнянні з іншими меблями. Це також досить велика їх перевага, яку не варто скидати з рахунків.

На що звернути увагу при виборі комоду в офіс

Для того, щоб правильно обрати комод в офіс, в першу чергу потрібно враховувати декілька основних факторів. При цьому, звичайно ж, слід обов'язково керуватися власними уподобаннями, куди ж без них.Тому пропонуємо звернути увагу на наступні критерії:

  • Матеріал. Враховуйте де і як буде використовуватись комод.
  • Розміри. Перед тим як обрати — заміряйте простір, необхідний для його розміщення. Популярністю користуються вироби середньої висоти.
  • Місткість. В залежності від призначення оберіть кількість шухляд, які повинні бути у виробі. Для зберігання великих предметів бажано мати спеціальне відділення.
  • Комплектація. Перед придбанням, особисто перевірте всі механізми та фурнітуру на міцність і якість. Поцікавтеся, чи є в комплектації додаткові компоненти, запасні деталі.
  • Дизайн. Зверніть увагу на зовнішній вигляд комоду й стиль офісу, де він буде розміщений. Переконайтесь, щоб він не псував інтер’єр.

Переваги магазину «Економточка»

  • Інтернет-магазин «Економточка» вже понад 10 років працює на ринку України, а тому ви можете бути упевнені в якості товару.
  • Меблі, придбані тут, надходять до вас безпосередньо від виробника, а тому не мають націнок від посередників.
  • За бажанням можна замовити доукомплектацію або пере комплектацію замовлених меблів.
  • На всі придбані меблі надається гарантія. На базі магазину діє сервісний центр, який обслуговує клієнтів у найкоротші терміни.
  • Надається доставка найпопулярнішими перевізниками країни, а також безпосередньо від компанії.

Добавить в: