Главная страница » Новости » Новости партнеров » 5 порад, як обрати ідеальний торшер


ObyavaBilsheSumy705x80

5 порад, як обрати ідеальний торшер

Вибрати гідний торшер для вашого інтер'єру - це справжня наука. Це освітлювальне обладнання покликане вносити додаткову гармонію і затишок в приміщення. На сьогоднішній день вибір торшерів з різноманітними абажурами настільки великий, що віддати перевагу певній моделі дуже важко.

Різновиди торшерів

Залежно від зовнішнього дизайну торшери діляться на:

  • торшери з прямими ніжками;
  • торшери з вигнутими ніжками (висоту яких можна регулювати);
  • торшери з поличками.

Залежно від форми і матеріалу, розрізняють декілька варіантів можливого світлового потоку:

  • освітлювальний прилад,який має абажур з непрозорих матеріалів створює направлене світло;
  • плафони з напівпрозорих матеріалів рівномірно пропускають світло і мають розсіяний світловий потік;
  • світильники відбитого світла візуально розширюють простір. Такий ефект забезпечується завдяки непрозорим маленьким плафонам, які направляють на стіну або стелю.

Потрібно вибирати світильник в залежності від бажаного функціоналу та світлового ефекту. Торшер з можливістю регулювання світлового потоку - найкращий варіант для організації місця для читання. А для підсвітки картини, вази або улюбленої колекції статуеток підійдуть торшери відбитого світла.

Де розташувати торшер?

У кожній кімнаті є або зона відпочинку, або робоча зона, або інше функціональне місце, яке однозначно потребує освітлення. Необхідно не тільки встановити торшер поруч з цією зоною, а й вибрати правильне його розміщення по відношенню до людини, щоб світло не сліпило очі.

Дуже виграшно виглядає тандем з декількох однакових освітлювальних приладів. Розставлені симетрично і на однаковому рівні торшери заповнюють порожнечі в приміщенні або візуально виділяють необхідні об'єкти в кімнаті. Таким чином, два однакових торшера, розташованих симетрично, можуть створити акцент на каміні, стелажі або шикарному дивані.

У спальні торшери розташовуються біля ліжок, на місці тумбочок. Якщо конструкція підлогового світильника забезпечена поличками, то навіть відпадає необхідність в установці тумби. Головним аспектом такого розташування є можливість регулювати рівень освітленості.

Для додання кімнаті більшої освітленості рекомендується поставити торшер поруч з дзеркалом.

На сайті можна придбати оригінальні і якісні торшери - https://svetolux.com.ua/torshery-1.html. Широкий асортимент ламп та світильників, які обов'язково припадуть до душі кожному користувачеві.

Добавить в: