Главная страница » Новости » Новости партнеров » Правила перевірки заміського будинку перед покупкоюObyavaBilsheSumy705x80

Правила перевірки заміського будинку перед покупкою

Купуючи заміський будинок з ділянкою землі потрібно знати юридичні тонкощі його перевірки. Важливо бути трохи будівельником, ріелтором щоб зіткнувшись з проблемами швидко знайти спосіб їх вирішення. Також потрібно проявляти обережність, довіряти інтуїції. Часто це дозволяє розпізнати в продавці шахрая і вчасно відмовитися від угоди.

Попередній етап

Отже, щоб знайти заміський будинок, потрібно використовувати різні джерела інформації, в тому числі інтернет. І якщо вдасться відібрати кілька претендентів потрібно підготуватися до бесіди з продавцем. Це дозволить з'ясувати всю необхідну інформацію для прийняття рішення про купівлю або подальший пошук варіантів.

Місцезнаходження будинку

Від віддаленості об'єкта стосовно міської межі залежить комфорт мешканців. Потрібно з'ясувати наявність в пішому видаленні від будівлі побутових, соціальних об'єктів інфраструктури. Не менш важлива транспортна доступність. Неприйнятно сусідство з великими підприємствами, звалищами, що забруднюють навколишнє середовище. Добре якщо поруч є природна водойма, зелені насадження.

Технічний стан нерухомості

Щоб віддалено перевірити приватний будинок перед покупкою потрібно з'ясувати у власника ряд наступних питань:

  • стан інженерних, комунікаційних систем;
  • наявність додаткових споруд на присадибній ділянці;
  • особливості будівництва будинку: бригадою будівельників або власними силами власника.

Поцікавтеся, коли проводився останній ремонт. З'ясуйте всі деталі та масштаб майбутніх робіт. Дізнайтеся стан покрівлі, фундаменту, наявність вогкості на кухні, в санвузлі. Якщо останній ремонт проводився нещодавно важливо з'ясувати що було зроблена продавцем.

Дізнайтеся, наскільки потужна електропроводка, витримає вона підключення необхідної кількості споживачів. На особливу увагу заслуговує система відводу нечистот. Часто в заміських будинках використовується вигрібна яма або септик. Необхідно з'ясувати останню дату їх обслуговування.

Причини продажу

Переконавшись, що будівля підходить за технічними характеристиками потрібно дізнатися з якої причини вона продається. Якщо це терміновий продаж через переїзд в інше місто з'явиться привід для торгу. Головне, щоб причини були правдоподібними та не викликали сумнівів у покупця. В іншому випадку можна бути впевненим що ви зіткнулися з перекупником. Отже, угода буде невигідною так, як посередник хоче заробити.

Історія будови

Необхідно уважно ознайомитися з історією вподобаного домоволодіння. Для цього збирається інформація про всіх зареєстрованих, співвласників, законних претендентів на нерухомість. Особливу увагу заслуговує перевірка недієздатних і неповнолітніх осіб. Держава завжди стоїть на захисті їх прав і якщо вони будуть порушені, то угода буде визнана недійсною.

Наявність всіх документів

Щоб укласти угоду в рамках чинного законодавства важлива наявність повного пакета документів на нерухомість і ділянку землі. При цьому важливо звірити інформацію в цивільному паспорті продавця і виписки з державного реєстру майнових прав. Якщо дані розходяться перед вами посередник.

Укладаючи підсумковий договір на землю і житлове будівництво важливо перевірити документацію з наступного списку:

  • документ, що ідентифікує особу продавця;
  • документ, що підтверджує виникнення майнових прав;
  • реєстраційне свідоцтво на ділянку, будинок;
  • поверховий план житлового будівництва і всіх будівель на ділянці;
  • виписку, що підтверджує відсутність арешту або інших обтяжень на об'єкт нерухомого майна;
  • платіжки за комунальні послуги що дозволяють з'ясувати наявність заборгованостей.

З огляду на складність угоди зі зміною власника заміської нерухомості до процесу бажано залучити юриста. Адже перевірці підлягає два об'єкти будинок та ділянка землі. Отже, процедура покупки ускладнюється вдвічі.

Добавить в: