Главная страница » Новости » Новости партнеров » Історія та особливості стилю Pin-Up

Історія та особливості стилю Pin-Up

"Pin-up" - термін для позначення тренда. Пін-ап - це стиль жіночності. Розкльошені спідниці, пояси на талії, високі туфлі з бантиками, панчохи і мережива - ось характерні елементи стилю пін-ап. Стиль, заснований головним чином в1940-х і 1950-х роках, який являє собою поєднання привабливості та кокетства. На основі цієї тематики були засновані цікаві ігри. Хочете дізнатися більше про стиль і все, що з ним пов'язано, відвідайте сайт Pin-Up. Там знайдете й представлені мобільні ігри з докладним описом, а також оглядову інформацію.

Як виник стиль Pin Up?

Пін-ап - це художній стиль, який народився в 1930-х роках в США, коли після того, як Сполучені Штати приєдналися до Другої світової війни, жінки, які представили свою красу і жіночність солдатам, створили свій стиль краси. Їх фото з'явилися на плакатах, які чоловіки кріпили до стіни. Звідси і пішла назва "пін-ап" - повісити. Бетті Гребл є найвідомішою дівчиною, донині, саме її фотографія в купальнику стала символом стилю.

Це один з найромантичніших і милих стилів, існуючих в світі моди і відомий нам вже досить давно. Надзвичайний шарм, романтика та жіночність, приховані в цьому стилі, роблять його чудовою альтернативою для романтичних побачень і багатьох інших випадків. Так що якщо вам подобаються образи Мерилін Монро, Бетті Грабл і Інгрід Бергман, то сучасний стиль пін-ап - це те, що вам потрібно, а мобільні ігри привернуть вашу увагу шляхом модернізації ретро-традицій.

Особливість стилю:

Сучасний стиль пін-ап не демонструє чуттєвість, але злегка натякає на це. Цей стиль є одним з найбільш естетичних і чудових ключів, які можна використовувати, щоб підкреслити жіночність і чарівність, не ризикуючи при цьому створити провокаційні образи.

Крім одягу, стиль пін-ап, також відрізняють зачіска і макіяж. Найпопулярніші зачіски це - кучері, чубчик у вигляді великого завитка й косинки, зав'язані у формі банта.
На сайті pin-up.top ви можете більш детально ознайомитися з історією й вибрати для себе відповідну гру в цьому стилі для цікавого проведення часу.

Добавить в: