ObyavaBilsheSumy705x80

«Халепа на 5 Baksiv»

Рік
2019
Країна
Україна
Мова
українська
Жанр
комедія, українське
У головних ролях
Дмитро Хом’як, Євгенія Гладій, Олександр Жуковін, Нікіта Бичков - Андрієвський, Денис Ейдер, Олег Прімогенов, Ігор Пісний
Режисер
Мирослав Латик
Сценарій
Мирослав Латик
Прокат
З 07 листопада 2019 до 13 листопада 2019
Тривалість
80 хв.
Вікові обмеження
16+

Зухвала молодіжна комедія про дрібного шахрая Хом’яка, який разом із друзями Максом та Зеником вважаються головними підозрюваними у вбивстві. Слідчі мають знайти відповіді. Та серед них є “кріт” і для нього слідство є лише прикриттям для іншої операції. Головні герої потрапляють у епіцентр розборок невідомих силовиків та місцевого авторитету, які полюють за головним доказом - флеш-картокою, на якій є відео державного злочину. І коли здається, що все пропало і життя скінчилось, у Хом’яка народжується смілива ідея.

Комедія «Халепа на 5 Baksiv» створена з ініціативи ВВС Media Action та фінансується урядом Великобританії. У рамках проекту було випущено веб-серіал, що складається із 38 серій. Роботі над проектом передувало соцопитування, що мало на меті з’ясувати настрої української молоді, аби при написанні сценарію відповідати на найболючіші питання. Серіал виходив з 2015 по 2016 рік. Обурення багатьох глядачів викликала двомовність героїв, один з яких постійно говорив українською, другий – російською. Даний повнометражний фільм є сиквелом веб-серіалу.

Добавить в: