У Ромнах попрощалися із захисником України Валентином Карпенком

Черговий чорний день для Роменської громади, бо чорні та криваві руки окупантів назавжди обірвали життя відважному сину України – Валентину КАРПЕНКУ, який пішов на війну, як Герой, і повернувся звідти Героєм!

13 листопада 2023 року загинув навідник десантно-штурмового взводу Валентин Сергійович КАРПЕНКО під час застосування противником БпЛА зі скидом гранат та під впливом артилерійського обстрілу позицій в Харківській області.

Навколішки, зі сльозами на очах, скорботою та болем від непоправної втрати жителі громади зустріли загиблого Героя. На Алеї Слави відбулося відспівування загиблого воїна та траурна церемонія прощання, на яку прийшли віддати останню шану та проститись із Валентином КАРПЕНКОМ рідні та близькі, бойові побратими, керівництво громади, друзі та знайомі.

З прощальним словом до рідних загиблого та присутніх звернувся заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Василь МАРЮХА: «Валентин КАРПЕНКО не був із заліза, але мав залізну волю. Він не шукав війну, але вона сама прийшла на нашу землю… У кінці червня 2023 року Валентина призвали на захист країни від ворога й Герой, відклавши свої плани на майбутнє, взяв до рук зброю. Пройшовши 1,5 місячну навчальну підготовку у Британії, став на захист України у складі 95-ї десантно-штурмової бригади спочатку кулеметником у Донецькій області, а після контузії – навідником-гранатометником на Куп’янському напрямку. Валентин КАРПЕНКО мужньо боронив країну від ворога до останнього свого подиху. Він не віддав життя – у нього його підло забрали… У наших серцях вічно житиме пам’ять про Валентина КАРПЕНКА, якому судилося стати нашим Героєм. Вічна пам’ять та вічна шана Валентину КАРПЕНКУ».

Бути воїном означає жити вічно!

Хай вічно живе пам’ять про Воїна світла Валентина, якому назавжди 34 роки.

Вічна пам’ять і вічна слава Герою Валентину КАРПЕНКУ!