Завантаження ...

Шахраї обдурили дев’ятьох сум’ян на 270 тис. грн

Шахраї обдурили дев’ятьох сум’ян на 270 тис. грн фото

9 жителів Сум втрапили в сітки шахраїв та втратили свої заощадження на загальну суму близько 270 000 гривень.

Однією з найпоширеніших схем шахрайства – є сайти в інтернеті для допомоги українцям, які постраждали від війни, або благодійні збори. Такі сайти пропонують заповнити платіжну форму: номер картки, термін дії, тризначний код безпеки зі зворотного боку картки, код в повідомленні від банку. Отриману інформацію злочинці використовують, щоб викрасти гроші з вашого рахунку. Перевіряйте правильність назви сайтів, на які переходите та де вводите свої персональні дані.

Також, не варто робити передплату за товар або послугу, якщо ви не перевірили надійність продавця. Шахрай може отримати ваші гроші і перестати виходити на зв’язок.

Не менш поширеною схемою є дзвінок від нібито представника банку, який повідомляє, що ваша банківська картка заблокована, або ж буде заблокована у найближчий час. Далі аферист запропонує вам спосіб розблокування картки: наполягатиме на тому, щоб ви повідомили йому свої конфіденційні реквізити. Запам’ятайте: справжні співробітники банку ніколи не запитують конфіденційну інформацію у своїх клієнтів, повідомляє Відділ комунікації поліції Сумської області.