Начальник Сумської МВА розповів про результати першого робочого тижня (відео)

Начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко розповів про результати першого робочого тижня.

- Розкажіть про перший робочий тиждень. Які враження? Над чим працювали?

- По-перше, скажу, що це дуже відповідальна робота відповідальна, насамперед перед нашою Сумською громадою.

Я дійсно призначений президентом України, нашим верховним головнокомандувачем Володимиром Зеленським сумісно з військовим та оборонним напрямом. І це ще більше підкреслює відповідальність і усвідомлення того, що ми знаходимось на прикордонні, ми є обласний центр, і можна сказати що за нами стоїть велика частина України.

Перші враження - це неймовірно складно зосередитись на головному, на пріоритетних задачах. Дійсно багато напрямів роботи в місті, проте треба визначати головні пріоритети. Щодо особистих вражень - це кардинальна зміна життя. Пів року тому я займався своєю улюбленою роботою — освітою. У мене гарні, чудові результати, приємно згадувати. Ну, так було там не завжди. Я також кар'єру починав з низьких сходинок і також було важко, коли опиняєшся в нових обставинах, коли ми налаштовували всі процеси на рівні кафедри, і вона потім запрацювала дуже ефективно, на рівні факультету, котрий зростав, і багато випускників успішних у нас працюють. Я їм вдячний, вони підтримали і університет, і військових, і тероборону міста. І тепер знову новий рівень, знову нові процеси, нові виклики, і знову важко. Ми не покладаємо рук.

- Як ситуація з укриттями в закладах освіти?

- Захист мешканців, забезпечення укриттями, розширення мережі укриттів, тобто пошук нових, налаштування, їх ремонти - це один із ключових пріоритетів. Діти, діти в першу чергу, і те про, що ми говоримо, - це заклади освіти. Чи задоволений я? В цілому, скажу, так. В цілому, так, непоганий рівень, і темп. Є вже школи, котрі готові, і там можна їхати показово для інших, як треба робити, і ставити в приклад. Є школи, котрі в процесі, і в них нормальний темп. Чи є хвилювання? Так по по двом об'єктам є хвилювання, щоб вони вчасно встигли, і щоб ми до кінця року календарного закрили це. Все одно ми це зробимо.

- Чи зустрічаєтеся з військовими?

- Зустрічі з військовими були вже, і заплановані ще. Також це були два ДФТГ заплановані також. Спочатку це був рівень командирів рот, заплановано керівники ДФТГ. Якщо вийде змога, то планую, мрію про це ще відвідати 117 окрему механізовану бригаду ЗСУ десь через тиждень або два, тому що також потребують наші сумчани підтримки. Є відповідні запити. Ми їх також будемо підтримувати, і планую до них на південь там дводенну поїздку.

- Над якими напрясками діяльності плануєте працювати?

- Коротко ще раз повторюю основні пріоритети - це оборона, фортифікація. Тут захист об'єктів критичної інфраструктури, зокрема підготовка до зими. Ми вже, сподіваємося вже, по опаленню все, всі будинки вже закрили. Населення захист проговорювали. Відновлення економіки. Із конкретних планів, то чимало поточних питань. Це заклади освіти, спорт, молодь, була культура, доробка недоробленого з ремонтів. І, напевно, один з важливих кроків — це подальша співпраця з депутатами міської ради. Робота над бюджетом практично завершена, буквально тиждень, і він буде розроблений. Найголовніше там - це оборона, в котрій підтримка військовослужбовців, захист об'єктів критичної інфраструктури і, звісно, соціальна сфера.

<iframe width="468" height="385" src="https://www.youtube.com/embed/KQLau8Y8TfI" title="Начальник Сумської МВА Олексій Дрозденко розповів про результати першого робочого тижня" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>