У Сумах попрощалися із Андрієм Дорошенком, який загинув на Донбасі

8 листопада у Сумах попрощались з солдатом Андрієм Дорошенком, який загинув 29 жовтня на Донеччині.

“Це була дуже порядна людина, відповідальна. Людина слова. У нас в сім'ї практично всі носили погони. Тобто, те, що він загинув і пішов добровільно на оборону нашої рідної України, для нас це не було чимось надзвичайним. Так по роду. Кажуть, найкраща професія — захищати свою батьківщину. От він обрав цю професію”, - говорить дядько загиблого Микола.

Андрій добровольцем пішов боронити державу. Він загинув 29 жовтня в Донецькій області, виконуючи бойове завдання, пише Суспільне.

“Він завжди говорив:

“Не можу сидіти і чекати, коли воно все скінчиться. Я повинен захищати майбутнє своїх дітей і своїх близьких”.

Він свідомо на це пішов. Це був відповідальний крок з його боку. Сподіваюсь, що ці втрати, які ми зараз несемо, будуть не марними. Дуже шкода всіх героїв, дітей, які постраждали у цій клятій війні. Дуже хочеться, щоб наші люди припинили гинути. Щоб ми жили у вільній країні, вільним народом. Був дуже доброю людиною, ми з ним дуже дружили. Я пам’ятаю, коли була маленькою він приділяв мені увагу. Пам’ятаю, як ми їздили на море. У мене лише найкращі спогади про нього”, - згадує сестра військовослужбовця Катерина.

“Дуже шкода. Гарний був чоловік, завжди допомагав. Залишився син, дружина”, - говорить родичка чоловіка Ольга.

Поховали воїна-героя Андрія Дорошенка на Алеї Слави Баранівського кладовища.
<iframe width="772" height="435" src="https://www.youtube.com/embed/lKV7QdYhEaM" title="У Сумах поховали захисника України Андрія Дорошенка" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>