Завантаження ...

У театрі ім. Щепкіна — прем’єра від луганського театру

У театрі ім. Щепкіна — прем’єра від луганського театру фото

У театрі ім. Щепкіна пройде прем’єра вистави “Хазяїн” від Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру, який нині базується в Сумах

4-5 листопада у нашому театрі прем’єра від луганчан. Початок о 17.00.

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр запрошує на прем’єру вистави “Хазяїн“ за п’єсою Івана Карпенка-Карого, комедія на 2 дії.

Режисер-постановник – заслужений артист України Максим Булгаков, що цікаво сум’янин.

Сам автор твору “Хазяїн”, Іван Карпенко-Карий, визначив тему своєї соціальної комедії, як зла сатира на любов до збагачення, «без жодної іншої мети. Стяжання для стягання!».

В наш час, коли зовнішній ворог – росія – постійно атакує нашу країну зовні, на жаль, залишається прошарок ворогів, які наносять непоправну шкоду всередині неї – останні новини про гучні затримання високопосадовців, які погоріли на хабарництві або здирництві тому підтвердження.

Комедія «Хазяїн» від головного режисера театру Максима Булгакова це вистава про суперечність між безмежною жадобою наживи мільйонера-землевласника і тим, що «не може разом все ковтнути».

Актуальний (на жаль) і сьогодні сюжет п’єси сповнений кумедних ситуацій, спостерігаючи за якими мимоволі замислюєшся, а скільки ж ще треба Пузирю грошей та землі для задоволення своїх апетитів, і чи не лусне він врешті решт?

Найстрашніше те, що в наш час багатьма людьми оволоділо “стяжання заради стяжання”. Перекреслюються ідеали, духовність, менталітет, в кінці кінців, майбутнє України. До чого ж ми дійдемо?Хоча навряд чи ті, хто «стяжають» прийдуть на цю виставу аби дати відповідь, тож приходьте ви, і насолоджуйтесь твором українського класика.
 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: