Завантаження ...

На Буринщині попрощалися із військовим, у якого залишилося троє дітей

43mff53BRalrtQ2p0RKURt9Nc3vE0F-metaMzk4NzA2MTk5XzcyMDc0ODExMDEwMDkxMl8yNjMzNjc2NDM2MDYzODI0MTI5X24uanBn-.jpg

3 листопада захисника України з Буринщини Юрія Рябоконя провели в останню путь на рідній землі.

До садиби, де залишилася тепер дружина Людмила із трьома неповнолітніми дітками у Червоній Слободі, прощатися приїхали зі Степанівського старостинського округу. Тут у селі Чалищівка народився Юрій Рябоконь.

…З 2014 року населений пункт Авдіївка Донецької області постійно звучить у фронтових повідомленнях…

28 жовтня 2023 року сповіщення із Авдіївки сумною звісткою огорнуло і Буринський край: загинув під час штурмових дій загарбників солдат, старший навідник мінометного розрахунку Юрій Рябоконь.

- Завдяки своїй щирості, відкритості, бажанню завжди допомогти і бути вірним другом Юрій мав багато друзів, - Буринський міський голова Віктор ЛАДУХА звернувся у прощальному слові на Алеї Героїв. – Ми маємо шанувати пам'ять про усіх, хто ціною свого життя, здобуває нашу Перемогу, допомагати родинам, де дружини стали вдовами, дітки залишилися сиротами…
Дякую матерям, батькам, які виховують таких патріотів, як Юрій. Ціною свого життя хлопці доводять – ми на своїй землі, відступати нікуди і Перемога буде за нами!

Відспівав у Храмі мучениць Віри, Надії, Любові та матері їх Софії захисника України отець ДИМИТРІЙ, із військовими почестями під звуки Гімну України, прощального салюту, схиленого прапора України поховали ЮРІЯ АНАТОЛІЙОВИЧА РЯБОКОНЯ на Алеї Героїв.

Квіти встеляли йому дорогу, віддаючи останню шану, медичні працівники, односельці, містяни, які «коридором пошани» на колінах схилилися обабіч центральних вулиць середмістя Буринської громади. А затим доєднувалися до траурної процесії…

31 січня 1988 року Юрій Анатолійович Рябоконь народився у багатодітній родині.

Навчався у Степанівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів. Відслужив у Збройних Силах України, а далі розпочав свою трудову діяльність.

Юрій створив сім’ю: мав дружину Людмилу, двох доньок та сина.

Юрій до початку повномасштабного вторгнення працював продавцем в одному із приватних магазинів будівельних матеріалів. Покупці, одного разу познайомившись із привітним молодим чоловіком, і далі продовжували купувати необхідні речі саме у нього, умів порадити і з товаром, і з застосуванням тих же будівельних матеріалів.

Патріотом, вірним сином України був Юрій Рябоконь - у 2022 році вступив до тероборони, а через місяць пішов добровольцем у «гарячі точки», захищаючи рідну землю.

Маючи досвід служби у Збройних Силах України, воїн підтримував побратимів, ділився не лише досвідом, а й життєвою мудрістю, яка завжди була притаманна Юрієві.