Начальник Сумської адміністрації розповів про пріоритети на посаді (відео)

Начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів про пріоритети на посаді.

Начальник Сумської міської військової адміністрації Олексій Дрозденко в ефірі телемарафону «Єдині новини» розповів про пріоритети на посаді.

Серед основних Олексій Дрозденко виділив підтримку військовиків, захист цивільного населення та критичної інфраструктури, стале проходження опалювального сезону.

«Сьогодні перший день роботи Сумської міської військової адміністрації. Важкий, насичений, але продуктивний, в якому ми проаналізували задачі, що виконувались, що недовиконувались, розставлені пріоритети. Найперше – задачі оборонного характеру, а саме захист об’єктів критичної інфраструктури та об’єктів, що забезпечують життєдіяльність міста, підтримка наших військових, котрі боронять Сумську область та служать в інших областях. Друге – захист цивільного населення. Зокрема, дооснащення, доукомплектування, ремонт Пунктів Незламності, укриттів, удосконалення системи оповіщення. Наша близькість до кордону потребує миттєвого, негайного реагування щодо загроз авіаударів, артилерійських обстрілів. Третім важливим пріоритетом є контроль за перебігом опалювального сезону, адже ми всі розуміємо, що ворог намагатиметься використати зиму як зброю проти українців, зокрема проти сумчан», – сказав начальник Сумської міської військової адміністрації.

<iframe width="1280" height="704" src="https://www.youtube.com/embed/-nVVSyxnPIA" title="Головне – підтримка військовиків, захист цивільних і критичної інфраструктури, опалювальний сезон" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>