Роменська громада провела в останню путь героя Вячеслава Кулінського

У неділю небо і земля навіки прийняла в обійми ще одного з найкращих своїх синів – українського Воїна-Героя Вячеслава КУЛІНСЬКОГО.

10 жовтня 2023 року загинув молодший сержант, старший бойовий медик Вячеслав КУЛІНСЬКИЙ в результаті прямого влучання в бліндаж артилерією противника у районі населеного пункту Новопрокопівка Запорізької області.

На Алеї Слави в останню путь провели військовослужбовця Збройних сил України Вячеслава КУЛІНСЬКОГО. Рідні, близькі, побратими, керівництво громади, духовенство та усі, хто знав Вячеслава прийшли, щоб віддати останню шану Герою, який поклав своє життя за мирне небо над українською землею, за волю та світле майбутнє кожного українця.

Присутні в глибокій скорботі схилили коліна, проводжаючи захисника України в останню путь…

З прощальним словом звернувся до рідних загиблого заступник міського голови Василь МАРЮХА: «Сьогодні знову ми зібралось разом на цьому вже Святому місці. На жаль, знову з трагічної причини – провести в останню дорогу мужнього воїна, відданого патріота, нашого земляка Вячеслава КУЛІНСЬКОГО. На війні у цивільному житті Вячеслав працював медичним братом у відділенні екстреної невідкладної допомоги Роменської ЦРЛ. На війні Вячеслав був бойовим медиком, він боровся за кожне життя, але своє зберегти так і не зміг… Молодий, працьовитий, завжди справедливий та розсудливий – таким навіки залишиться в пам’яті колег Вячеслав КУЛІНСЬКИЙ. Захисник мріяв здолати ворога та повернутися до мирного життя, де його чекала дружина та донька. Але ворог його відібрав… До свого 37-річчя Вячеслав не дожив місяць. Серце мужнього воїна зупинилось у 36… Чесний, принциповий, відповідальний, товариський, щирий — таким він був та назавжди залишиться у нашій пам’яті. Низький уклін тобі, Герою, вічна пам’ять…»

Роменська громада висловлює щирі співчуття родині загиблого воїна. Нехай душа нашого захисника знайде вічний спокій у Царстві Небесному, повідомили в мерії Ромен.

Герої не вмирають! Вічна слава та пам’ять Герою – Вячеславу КУЛІНСЬКОМУ!