На Сумщині чоловік 5 годин катував свою співмешканку та побив її матір

Охтирською окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення стосовно 40-річного чоловіка, який незаконно утримував та катував свою співмешканку і її матір.

У ході слідства встановлено та доведено в суді, що події відбувались у одному з населених пунктів Охтирського району. Обвинувачений тривалий час проживав разом зі своєю співмешканкою. Коли жінці набридло пияцтво чоловіка, вона забрала речі та пішла жити до матері. Така позиція співмешканки обурила чоловіка, він пішов до її помешкання та силою змусив жінку повернутися до його будинку. Там обвинувачений упродовж 5 годин утримував жінку, наносячи її побої. Медики зафіксували на тілі 46-річної потерпілої численні гематоми, струс головного мозку, закритий перелом ребра тощо.

Окрім самої жінки, чоловік тероризував ще і її матір. Одного дня він прийшов до їх помешкання і вимагав, щоб пенсіонерка впустила його в будинок. Він хотів пересвідчитись, чи не ховається там від нього жінка. Коли пенсіонерка намагалась перешкодити чоловіку, він жорстоко побив її та притискав ніж до горла. 74-річна потерпіла, окрім численних гематом та порізів, отримала черепно-мозкову травму.

Більш того, перебуваючи на території домоволодіння пенсіонерки, обвинувачений забрав її мобільний телефон.

У суді чоловік провину свою не визнав, пояснив, що співмешканка отримала тілесні ушкодження, бо декілька разів упала. ЇЇ матір він лише ударив долонею по обличчю, а на ніж вона сама випадково наштрикнулась. Телефон він взяв, щоб зателефонувати знайомому, після чого планував повернути.

Попри позицію обвинуваченого за результатом зібраних доказів його визнано винну в катуванні, незаконному позбавленні волі, грабежі та засуджено до 7 років позбавлення волі (ч. 1 та ч. 2 ст. 127, ч. 2 ст. 146, ч. 4 ст. 186 КК України). На вирок суду він чекав за ґратами, повідомляє обласна прокуратура.