На півночі Сумщини затримали трьох агентів рф, які «зливали» ворогу дані про ЗСУ

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури затримано трьох жителів м. Середина-Буда Шосткинського району за вчинення державної зради в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 28/ч. 2 ст. 111 КК України).

За даними слідства, до складу агентурної групи входила 25-річна дівчина, її 50-річна мати та 42-річний односелець. Російські агенти не лише збирали дані про актуальні місця розміщення підрозділів Збройних Сил України, їх переміщення, озброєння, а й інформували ворога про результати нанесення вогневих уражень рф по території Шосткинського району Сумської області.

Дотримуючись засобів конспірації, всю зібрану інформацію наймолодша агентка узагальнювала та передавала за допомогою одного з месенджерів військовослужбовцю збройних сил російської федерації, який з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну залучив її до конфіденційного співробітництва.

На даний час трьом агентам вже повідомлено про підозру та рішенням суду 25 жовтня 2023 року обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права на заставу.