У Сумах п’яна водійка без прав мало не врізалася в автівку патрульних (відео)

На вулиці Троїцькій патрульні зупинили керманичку транспортного засобу Opel Astra. Виїжджаючи з другорядної дороги, вона ледь не в’їхала в службовий транспортний засіб.

Під час перевірки документів у 21-річної жінки інспектори виявили ознаки алкогольного сп'яніння. Громадянка пройшла огляд на місці зупинки. Алкотестер Драгер показав позитивний результат — 1,76 проміле алкоголю. Також інспектори встановили, що вона взагалі не має права керування автівкою.

На керманичку патрульні винесли постанову за ч. 2 ст. 126 (Керування транспортним засобом особою, ка не має права керування) та склали протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп'яніння) КУпАП. Від керування її відсторонили, повідомляє патрульна поліція Сумщини.

<iframe width="1280" height="720" src="https://www.youtube.com/embed/w-AeZt-nvD8" title="Нетверезу керманичку зупинили на вулиці Троїцькій" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share" allowfullscreen></iframe>